Kawa

Najbardziej Kapkejkowa

Kawa w Polsce

Jak dobrze zacząć dzień? Filiżanka świeżo palonej, organicznej kawy z unikalną gwarancją jakości "speciality coffee" powinna załatwić sprawę! Jej smak został idealnie dopasowany do naszych słodkich kapkejków.

Zobacz kawy

W każdym z lokali

czeka świeża i aromatyczna kawa organiczna

STAY FRESH

nasza filozofia

Kapkejkową filozofię świeżości, gwaratującej pełnię smaku i aromatu przenieśliśmy na naszą kawę. Wypalana jest na nasze indywidualne zamówienie. Wystarczą 2 dni by świeżo trafia do naszych młynków, a już w chwilę później do Twojej filiżanki .

AIR ROASTER

nasza technologia

Podmuch ciepłego powietrza to wysublimowana technologia wypalania. To właśnie ona zapewnia naszym kawom niezwykły, charakterystyczny aromat. Potencjał organicznych ziaren fair trade wykorzystujemy do ostatniej kropli.

Poznaj

unikalne kapkejkowe blendy

Fair Trade

organiczna arabica

Serwujemy kawę posiadającą Ekogwarancję. Do jej produkcji nie były wykorzystywane sztuczne nawozy, a same ziarna nie były modyfikowane genetycznie. Nasza kawa posiada także cetyfikat Sprawiedliwego Handlu, który oznacza godziwe warunki pracy przy zbiorach kawy na całym świecie.

stay fresh
50% kraj: INDONEZIA region: LAKE TAKENGON
50% kraj: ETIOPIA region: YIRGACHEFFE

Profil sesnsoryczny

Jasno palona, słodka, kwaskowata, średnio goryczkowata, pełne body, umiarkowanie mocna.

SPECIALTY

coffee

To nie marketingowe hasło, a wyjątkowe odznaczenie dla organicznej kawy. Bariści nazywają ją "kawą smakoszy". Podlega rygorystycznej ocenie i testom w kwestii pochodzenia ziaren i procesu ich przetwarzania. Tylko 20% kaw na świecie zyskało prawo do tytułu "speciality coffee". Jej smak poznasz w Cupcake Corner.

60% kraj: BRAZYLIA region: BAHIA, CERRADO, MAGIANA, SUL DE MINAS
20% Kraj: KOSTARYKA region: HERBAZUA
20% kraj: ETIOPIA region: YIRGACHEFFE

Profil sesnsoryczny

ciemno palona, umiarkowanie słodka, mało kwaskowata, średnio goryczkowata, pełne body, umiarkowanie mocna.

Zimna i orzeźwiająca

kawa Mrożona ………...

Klasyczne

Orzeźwienie

Sercem naszej Klasycznej Iced Latte jest brazylijska Arabika klasy Speciality z posmakiem gorzkiej czekolady oraz cukru trzcinowego. W połączeniu ze świeżym mlekiem i idealną ilością lodu gasi pragnienie i dodaje energii nawet w największy upał.

Niebanalne

Połączenia

Poszukiwaczy oryginalnych smaków przyciąga nasza Ciasteczkowo-Orzechowa Iced Latte z tradycyjnym amerykańskim Cookie oraz Belgijska Miętowa Czekolada - wyjątkowo orzeźwiający, letni smak.

Zamiast kawy...

wypróbuj SUKI TEA herbata z charakterem

Zdrowa

herbata organiczna

Suki Tea to certyfikowana herbata organiczna. Wysoki standard mieszanek o lekko owocowych smakach pochodzi z najlepszych, świeżych liści herbaty zbieranych wysoko w górach, gdzie powietrze i woda wyjątkowo czyste. Nic dziwnego, że Suki Tea ma tak dobry wpływ na ludzki organizm.

Zobacz herbaty

Więcej owoców?

Spróbuj intensywne Smoothies o egzotycznych smakach

Owocowy

raj

Zarówno na bazie mleka, jak i nektarów, pozyskanych z najwyższej jakości owoców, stanowiących idealne rozwiązanie dla osób nie tolerujących laktozy! Owocowa, orzeźwiająca słodycz w trzech oryginalnych smakach.

Poznaj Smoothies